Może się to zdarzyć w ułamku sekundy, ale skutki zaniedbania lub wręcz lekkomyślnego zachowania mogą trwać przez całe życie. Poważne obrażenia mogą odebrać ofierze zdolność do pracy lub robienia rzeczy, które lubią. Po bezsensownym wypadku rodzina zostaje zmuszona zbierać kawałki problemów. W Pavone Law Group rozumiemy emocjonalne i finansowe problemy, przed którymi stoją rodziny. Pomagamy klientom odzyskać godność poprzez agresywne dochodzenie odszkodowania. Jeśli Ty lub ktoś, kogo kochasz, zostałeś ranny, skontaktuj się z nami już dziś

CZĘSTE PRZYPADKI OBRAŻEŃ OSOBOWYCH


Wypadek może się zdarzyć prawie wszędzie i w niemal każdych okolicznościach lub warunkach, ale tylko te, w których doszło do zaniedbania, są uważane za przypadki obrażeń ciała. Michael F. Sullivan umiejętnie reprezentuje ofiary w tych skompleksowanych i emocjonalnie trudnych sytuacjach:

  • Wypadki pojazdów mechanicznych: Wypadki samochodowe, wypadki ciężarówek, wypadki motocyklowe, wypadki pieszych, wypadki rowerowe, wypadki łodzi i inne wypadki pojazdów powodują tysiące zgonów i obrażeń każdego roku w Illinois. Ofiary mogą doświadczyć paraliżu, urazów kręgosłupa szyjnego, urazów głowy, urazów kręgosłupa i nie tylko.
  • Wypadki budowlane: Choć maja krytyczne znaczenie dla rozwoju i utrzymania naszych dróg i miast, prace budowlane są wiodącym przemysłem odpowiedzialnym za śmierć pracowników. Upadki, urazy kręgosłupa, urazy głowy i inne poważne obrażenia są częstymi przyczynami i często można je przypisać zaniedbaniu.
  • Błąd w sztuce lekarskiej: lekarze, którzy popełniają nieostrożne błędy, mogą trwale zranić pacjentów, a w niektórych przypadkach nawet śmiertelnie. Przykłady obejmują nieostrożne błędy chirurgiczne, wady urazów porodowych i niezdiagnozowanie śmiertelnego stanu.
  • Nadużycia i zaniedbania w domu opieki: Rodziny powierzają placówki opieki długoterminowej swoim bliskim. Niestety, zaufanie jest czasami naruszane przez celowe akty nadużycia. Poślizgnięcia i upadki, które są główną przyczyną śmierci osób starszych, są również powszechne w sprawach sądowych o zaniedbania w domach opieki.
  • Wadliwe produkty: Konsumenci mają prawo oczekiwać, że produkty, których używają i kupują, są wystarczająco bezpieczne. Niestety nie zawsze tak jest. Ofiary źle skonstruowanych, niewłaściwie przetestowanych lub w inny sposób wadliwych produktów mogą doznać katastrofalnych urazów, w tym utraty, porażenia prądem elektrycznym, śmierci z powodu błędu i nie tylko.
  • Wypadki z tytułu odpowiedzialności w lokalu: Ugryzienia psa, poślizgnięcia się i upadki na mieniu osobistym lub handlowym oraz inne wypadki na posesji innej osoby są uznawane za roszczenia z tytułu odpowiedzialności cywilnej. Kiedy ofiara odniesie obrażenia, właściciel nieruchomości może stać się odpowiedzialny.


Skontaktuj się z naszym wykwalifikowanym prawnikiem do spraw obrażeń ciała

Chociaż ofiary wypadków z obrażeniami ciała mogą próbować samodzielnie dochodzić się o odszkodowania, są zdezorientowani przez proces prawniczy, są przytłoczonymi tym procesem, a nawet dalej są prześladowani przez agentów ubezpieczeniowych lub stronę niedbałą. Nie pozwól, aby Ci się to przydarzyło.

W Pavone Law Group chronimy ofiary i agresywnie pracujemy, aby zapewnić im szacunek i pełne odszkodowanie, na jakie zasługują. Jesteśmy po Twojej stronie na każdym kroku, służąc jako zaufani obrońcy roszczeń z tytułu obrażeń ciała. Aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc w Twojej sprawie, skontaktuj się z nami pod numerem 630-424-1130.