KOMPENSACJA PRACOWNIKÓW

Pavone Law Group przoduje w reprezentowaniu poszkodowanych pracowników przed Illinois Workers Compensation Commission.

Kiedy pracownik odnosi obrażenia w pracy, istnieje wiele świadczeń, do których jest uprawniony na mocy ustawy o odszkodowaniach dla pracowników, a także wiele pułapek, których należy unikać. Nasza misja to energiczna obrona praw naszych klientów do zapewnienia, że otrzymają wszystkie świadczenia, do których mają prawo jako poszkodowany pracownik. Obejmuje to tymczasowe świadczenia z tytułu całkowitej niezdolności do pracy, rehabilitacje zawodowa, jeśli to konieczne oraz nagrodę lub odszkodowanie za wszelkie trwałe inwalidztwo, na które poszkodowany pracownik mógł cierpieć.

Rutynowo rozprawiamy się w obronie praw naszych klientów. Poszkodowani pracownicy są w niekorzystnej sytuacji, ponieważ nie znają Ustawy o odszkodowaniach dla pracowników ani przepisów prawa. Rzeczoznawcy ubezpieczeniowi są nie tylko wyszkoleni w drobnych punktach Ustawy o odszkodowaniach dla pracowników, ale maja również prawników, którzy doradzają im, jak się bronić.

Z doświadczenia wiemy, że im wcześniej będziemy zaangażowani w zarządzaniu, tym bardziej pomyślny będzie wynik.

Jeśli jesteś z kontuzjowany, zadzwoń lub napisz do nas, aby umówić się na spotkanie. Umówimy się na bezpłatna konsultacje, aby omówić potencjalne odszkodowanie i co należy zrobić, aby je dostać.