ADMINISTRACJA FUNDUSZA POWIERNICZEGO & PROCES SADOWY ZATWIERDZANIA TESTAMENTU

Proces planowania majątku rozpoczyna się od zdarzenia, które uruchamia rezerwę w planie spadku, na przykład niezdolność do pracy lub śmierć. Plan staje się „wykonawczy”, co oznacza, że osoby wyznaczone w dokumentach planu musza wkroczyć do akcji i wykonać je zgodnie z Twoimi instrukcjami.

Administracja nieruchomościami może być skomplikowana, a wyznaczone przez Ciebie osoby musza mieć kompetentnego i doświadczonego doradcę, który przeprowadzi ich przez ten proces. Musza podejmować ważne decyzje, czasami szybko i potrzebują pomocy, aby podjąć je mądrze. Być może będą musieli sporządzić spis Twojej nieruchomości, przygotować zeznania podatkowe lub podpisać inne ważne dokumenty w Twoim imieniu. Ostatecznie muszą podzielić i przekazać Twój majątek tym osobom lub organizacjom charytatywnym, które wskazałeś w testamencie lub umowie powierniczej.

Proces zarzadzania nieruchomością niesie za sobą wiele obowiązków. Możemy pomóc Twoim bliskim przeprowadzić proces tak wrażliwie i kompletnie, jak to tylko możliwe, i postaramy się, aby był jak najprostszy i jak najbardziej efektywny.